Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak na islamofobii? Návod pro muslimy.

4. 03. 2016 12:00:00
Nejde jen kritizovat, musíme vést konstruktivní dialog. Těchto pár bodů snad pomůže muslimům bojovat s islamofobií a nevěřícím zas pochopit muslimský svět.

No-go zóny – věřte nevěřte, ale nic nerozdmýchá islamofobii tolik, jako zábor vlastní no-go zóny.

Najednou je to vaše čtvrť, vaše zákony, vaše šária, jste páni situace, rozumíme vám, ale kamenování a házení molotovů na policii, hasiče a záchranku, když se snaží pomáhat na „vašem“ území se v hlavních zprávách moc dobře nevyjímá. Zaručeně to nastartuje nácky a další extremisty, kteří využíjí jakoukoli záminku, aby muslimy mohli očernit. Takže no-go zóny nebrat.

Zahalování vašich dcer a ženských od hlavy až k patě do burky,

tak aby je někdo náhodou neokoukal, možná přijde normální někomu v Afghanistánu, ale pro Čecha jste za minimálně za vola, nebo za chlapa, který má sebevědomí malé jako penis. Když vám v Čechách koukají z černých hadrů pouze oči, vypadáte jako nájemný vrah, nebo terorista. Pokud vaše ego vydrží, aby ostatní viděli alespoň její obličej, rozhodně to sníží počet islamofobních poznámek, zvlášť když přitom nebudete na ulici očumovat holky v minisukních.

Nenuťte nic netušícím nemuslimům halal maso,

válí se to v regálech supermarketů, nebo nabízí v kebabu na rohu.Když se potom najedený nemuslim dozví o rituální porážce, nebo financování mešit z halal ceritifikace, často to způsobí větší nárůst islamofobie, než když na nádražích a bazénech obtěžujete slečny a nadávate jim do „bílých kurev“. Čechům prostě nešahejte na řízky a bude to v pohodě.

Nepodílejte se na financování terorismu,

je statisticky dokázáno, že právě tohle u nevěřících vzbuzuje ten iracionální strach z islámu. Rozhodně se tomu snažte vyhnout, obzvláště pokud jste imám, nebo známý člen muslimské komunity.

Taharrush,

možná, že je to populární volnočasová aktivita v islámských zemích, ale na západě je to tak trochu faux-pas. Ve skutečnosti je to tak vzácná kratochvíle, že pro to Evropané nemají ani slovo. Sebrat se a s tisíci parťákama obestoupit nicnetušící ženské a pak je znásilnit je pro nevěřící takříkajíc kulturně nepřijatelné. Když se to v Egyptě stalo televizní reportérce, tak to vedlo k děsivému vzedmutí islamofobie. Pokud to budete praktikovat na evropských ženách, navíc v jejich vlastních zemích, pomůžete jen prohloubit negativní stereotypy. Zvlášť, když jste byli pozváni ze soucitu nad vaším pohnutým osudem.

Musí se každé vaše dítě jmenovat Mohamed?

Pokud se dostanete do potíží, novináři se budou moct přetrhnout, aby zabránili výbuchům islamofobie a velmi citlivě vás označí za Asiaty, nebo za mladíky tmavší pleti. Pokud se ale dvě třetiny z vás jmenují Mohamed, novinářům to tu hru na schovku asi zkazí.

Vyhazování turistů do vzduchu, je samo o sobě ošemetné.

Když se k tomu navíc u soudu budete smát a vtipkovat o litrech krve nevěřících, no.. nemusíte být zrovna PR stratég, aby vám to došlo.I když to nemáme podloženo tvrdými daty, kolují zvěsti, že takové chování způsobuje masovou islamofobii.

Nevyhazujte se do vzduchu ani v evropských městech,

obzvláště pokud jste profláklý velvyslanec. Takže doporučujeme neodpalovat se na ambasádách a pokud už není zbytí, udělejte to prosím ve sklepě.

Zabíjení Židů.

Může to znít divně, ale genocida Židů je stále lehce bolavé téma nemuslimů zejména v Evropě.Bombové útoky na místní izraelské ambasády nejen zvyšují hladiny islamofobie, ale také snižují podporu politicko-teroristickým organizacím typu Hamás. Takže pokud jste povraždili partu karikaturistů a zbyly vám ještě nějaké zásobníky do kalašnikova, prosíme odolejte pokušení vysypat je do košer obchůdku na Staromáku.

Vraždy ze cti.

Právě jste načapali svého bratra, jak znásilňuje vaši dceru. Přirozená reakce je samozřejmě popadnout největší nůž, který máte a bodat, bodat, bodat. Potom co, bylo spravedlnosti učiněno za dost, si sednete s bratrem a požádáte ho, aby to už nikdy nedělal. Tak takhle ne, kámo, nedávej xenofobům žádný záminky! V Čechách a ve zbytku civilizovanýho světa je odplata většinou směřována proti pachateli, ne proti oběti.

Ženská obřízka

Nevzdělaný český buran si o někom, kdo mrzačí vagínu své dcery, bude naprosto nekorektně myslet, že jde o nemyslící barbarské hovado. Můžete to na něj zkoušet horem dolem, ale výhody obřízky mu prostě nevysvětlíte. Z hlediska islamofobie je tohle úplně jiná liga a proto vám doporučujeme nechat zákrok provést ještě před cestou do ČR. Nebudete tak riskovat trestní stíhání a navíc to budou humanitní slečny obhajovat jako součást multikulturní rozmanitosti.Pokud nevíte, co to je multikulturní rozmanitost, nebojte, neví to nikdo.

Pedofilní gangy.

Může se zdát, že se Češi o své dcery nezajímají. Nechávají je se promenovat s odhalenýma rukama, nohama a dokonce i vlasy! Stačí ale obyčejná tlupa pedofilů, která si slečny vezme za sexuální otrokyně a zničehonic jsou čeští tatíci na nohou a chtějí se prát. Tvrdí se, že 1400 holčiček držených jako sexuální otrokyně v anglickém Rotherhamu výrazně přispělo k místním antiislámským náladám.

Najděte si práci.

Je to jeden z nejlepších způsobů budování pozitivního obrazu muslimů v ČR.Víme, že je to díky jazykové bariéře složité, ale když je v Evropě i po pěti letech z deseti muslimů osm na pracáku, tak se v hlavách islamofobních Čechů líhnou falešné závěry o vaší morálce. Nakonec Vietnamce nebo Ukrajince nikdy ve frontě na pracáku nepotkáte. A co si budeme povídat, budete ještě rádi, když od svých třech žen čas od času vypadnete.

Dealování heráku na Václaváku.

Znáte to, hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere. Na rozdíl od Afghánců to ale Česi nepovažují za zaměstnání. Je to škoda, ale stejně tak nepovažují za práci ozbrojené loupeže, vloupačky ani organizované krádeže. Verbování pro islámský stát, jako to dělá sharia4czechia taky není zaměstnání, i když se to může zdát poněkud ironické, protože náborové kanceláře české armády jsou plné placených zaměstnanců, což jen dokazuje, jak moc xenofobní Češi jsou.

Nemnožte se jak králíci na viagře. Zvlášť, když nemáte práci – viz výše.

Pokud se množíte v poměru deset ku jedné k původnímu obyvatelstvu pražské čtvrti, výrazně přispíváte k islamofobii.

Neútočte na pozůstalé a truchlící po válečných veteránech a hlavně neničte jejich hroby jako v Tobruku.

Hlavně ne, když bojovali a padli kvůli obnově nějaké islámské země. Pánové projevte trošku taktu, nezáleží na tom, jak moc je to lákavé, ale držte svoje pocity na uzdě, protože kopání do hrobů padlých zas překvapivě silně přispívá k islamofobii.

Řezání hlav vojákům na veřejnosti.

Všichni si to určitě moc dobře pamatujete a tetelíte se představou, že byste Lee Rigbyho dekapitovali sami. Přeci jen je to psáno v Koránu, a co je psáno, to je dáno. Zapomeňte na to! Jenom to přitáhne pasivní islámofobní násilí, tzn. zamračené a pohoršené pohledy nemuslimů. Pokud už nedokážete odolat, mějte alespoň tolik slušnosti a neproste kolemjdoucí, ať vás u toho natočí.

Pro Alláha, za žádnou cenu veřejně nepodporujte Islámský stát.

Zní to asi podivně, protože IS má podle posledních průzkumů podporu až třetinu obyvatelstva, podle daného muslimského státu. Ale ať jsou vaše názory na sexuální otroctví, hromadné vraždy a hromadné znásilňování jakékoli, když k vám přijde reportér, držte hubu, nebo opakujte, že jste umírněný muslim.

Neunášejte humanitární pracovníky, nebo jim alespoň neřežte hlavy,

i když někteří zelení to považují za normální součást koloritu. Rozumíme tomu, že někteří z vás, hlavně vy, žijící ve fundamentálněji založených vesnicích nepřijdete do styku s jinými nevěřícími, humanitární pracovníky nechte na pokoji, pokud chcete islámofobii udržet na uzdě. I když to nebudete vy, kteří budou tomu nesmyslnému islamofobnímu protitlaku vystaveni.Vždycky se můžete domluvit s našimi tajnými službami a unesete alespoň naše agenty na výměnu za agenty terorismu.

Unášení letadel a nesprávné parkování do výškových budov.

Zkušenost praví, že parkování letadel do baráků plných nevěřících ve zbytku těchto nevěřících okamžitě po činu vzbuzuje největší vlny islamofobie. Co je horší, všichni Evropané se pak podrobují ponižujícím podrobným osobním prohlídkám. Ty pak v obyvatelích Evropy pravidelně posilují přirozené předsudky vůči muslimům.

Nakonec taková prkotina. Nekopejte slepce, kteří s vámi chtějí jet autobusem, taxíkem, nebo Uberem. Slepý muslimský šejk Omar Abdul rahmán sice zvládá plánovat a koordinovat teroristické útoky bez slepeckého psa, ale Češi a Evropané obecně cítí ke slepým lidem s vodícím psem neodůvodněné sympatie. Takže se pochlapte a nejlepší češtinou jim prostě jen řekněte, že máte alergii na psy. Protože co oko nevidí, to srdce nebolí. Neberte to prosím jako vyčerpávající seznam pro boj s islamofobií. Kdyby se všichni muslimové řídili těmito jednoduchými návody, tak by se islamofobie v české společnosti snížila na minimum.
Autor: Artur Fišer | pátek 4.3.2016 12:00 | karma článku: 37.37 | přečteno: 3658x

Další články blogera

Artur Fišer

Po dvě stě letech znovu Osmanům platíme tribut.

V roce 1816 přestal západ platit Osmanům tribut, aby nezajímali a nezotročovali naše námořníky. Vojensky, technologicky, vzděláním a sebevědomím tehdy západ odstavil muslimský svět. V roce 2016 tribut platíme znovu, proč?

17.8.2016 v 9:32 | Karma článku: 38.69 | Přečteno: 1508 | Diskuse

Artur Fišer

Pravda a láska s nožem v ruce

Neomarxistická multikulturní levice, známá nepříliš šťastně také jako "sluníčka" útočí po celé Evropě na kritiky jediné pravdy. Nebudu rozebírat verbální a mediální útoky a hnědé nálepkování, ale fyzické násilí.

18.5.2016 v 13:38 | Karma článku: 35.91 | Přečteno: 1263 | Diskuse

Artur Fišer

Jsme tolerantní, jenže dokdy?

V autobusu i v té ranní zácpě na dálnici tvoříme vlastně téměř spokojené multikulturní prostředí. Češi v autobuse jsou tolerantní, nic neřeší ani těch pár Romů, Ukrajinců a českých Vietnamců. Kdy se to zlomí?

16.6.2015 v 8:25 | Karma článku: 33.74 | Přečteno: 971 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Richard Mandelík

Velká válka IV., aneb v roce 1917 stále stejně a už je tu bolševik

Rok utekl jako Rakušané-Uhři před Brusilovem a my se zase vrátíme ve vzpomínce o století zpět. Myslíte, že blbosti už bylo dost? Spojenci zvaní Dohoda nás přesvědčí o opaku. A Němci a Rakušané-Uhři nezůstanou pozadu.

24.8.2017 v 7:00 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 59 | Diskuse

Helena Vlachová

Kdyby bylo na mně, zakázala bych konzumaci alkoholu

Velmi se mi nelíbí, že jsme jako země velmi liberální, pokud se týče konzumace alkoholu. Nikdo si nechce uvědomit, že se jedná o rozšířenou drogu, vůči níž jsme tolerantní

24.8.2017 v 6:48 | Karma článku: 4.02 | Přečteno: 239 | Diskuse

Radka Kielbergerová

Maminka má pravdu

To jsou ty kamínky, co tu loni lítaly jako fotbalový míč krásné cikánské Denisy, říkám si u jezírka, kde se chystám poválet. Kamínky si jako frotáž vetknout do kůže, slunce ať šimrá, a poslouchat cvrkot kolem. ,,Tam nelez, sakra,

24.8.2017 v 2:53 | Karma článku: 9.93 | Přečteno: 221 | Diskuse

Libuse Palkova

Papež patří do pekla?

Podobné nadpisy čtu poslední dny nejen na tomto blogu a nestačím se divit. Ještě nedávno zde spousta blogerů tvrdila, že musíme bránit evropské křesťanské hodnoty a odvolávají se na křesťanské kořeny, a najednou tohle.

23.8.2017 v 21:03 | Karma článku: 10.63 | Přečteno: 782 | Diskuse

Jana Slaninová

Jednu noc osobním strážcem Moniky Babišové

Stála jsem kus za ní. Ona vedle svého chotě. Kousek jsem postoupila, abych viděla z hradeb vzácné bílé pávy, které právě vypustili do příkopu. V tom mi někdo vrazil do ramene nůž. Padla jsem na kolena a snažila se nůž vytáhnout.

23.8.2017 v 19:19 | Karma článku: 11.78 | Přečteno: 611 | Diskuse
Počet článků 8 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2633

Rýpal

Seznam rubrik

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.